Lek. med.  Anna Sobańska
Specjalność

Lek. med. Anna Sobańska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Specjalista pediatrii. Specjalista alergologii.
Asystent w Klinice Immunologii, Reumatologii i Alergii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi od 2007r.

Przez kilka lat pracowałam jako pediatra w III Klinice Pediatrii Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Radomsku, gdzie zdobyłam bezcenne doświadczenie kliniczne w leczeniu chorych dzieci.
Od 2007r. interesuję się szczególnie alergologią.
Aktualnie pracuję i konsultuję alergologicznie oraz pediatrycznie pacjentów od 1 do 18 rż. w Łodzi, Tuszynie i Włoszczowie. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem astmy oskrzelowej, nieżytu nosa, alergii pokarmowej, atopowego i kontaktowego zapalenia skóry, pokrzywki, obrzęku naczynioruchowego, anafilaksji, alergii na jad owadów błonkoskrzydłych. Poza problemami typowo alergologicznymi zajmuję się leczeniem innych chorób wieku dziecięcego, przede wszystkim nawracających infekcji dróg oddechowych. Kwalifikuję pacjentów do immunoterapii alergenowej.
W codziennej praktyce lekarskiej staram się o holistyczne podejście do małego pacjenta. Zawsze słucham uważnie rodziców, gdyż oni są najważniejszymi obserwatorami dziecka.

Cennik usług:

Konsultacja alergologiczna dla dzieci – 200 PLN

Konsultacja pediatryczna – 200 PLN